Kurumsal

Utes Mekanik

Utes LTD. ŞTİ. Havalandırma, Endüstriyel ve konfor kliması, ısıtma ve soğutma tesisatı, yangın tesisatı, sıhhi tesisat ve izolasyon alanlarında faaliyet gösteren, İstanbul’da kurulu bir taahhüt firmasıdır.

1994 yılında ticari faaliyetlerine başlamış olan UTES LTD. ŞTİ.’nin kuruluşundan bu yana en önemli hedefi kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, içinde bulunduğu projeleri tamamlamak olmuştur.

Deneyimli ve dinamik kadrosuyla UTES LTD. ŞTİ. her türlü havalandırma, endüstriyel ve konfor kliması, ısıtma, soğutma, yangın, sıhhi tesisat ve izolasyon konularıyla ilgili her nevi cihaz ekipman ve tesislerle alakalı problemlerinize somut ve pratik çözümler sunmaya hazırdır.

Vereceğimiz hizmetin teknik bir hizmet olduğuna, bizden talep edilecek hizmetleri en iyi şekilde yapabileceğimize, istenilen performansı fazlasıyla sağlayabileceğimize ve gelecekteki ihtiyaçlarınız için yeniden aranacağımıza olan inancımızın en önemli sebebi, tamamlamış olduğumuz projelerin, bundan sonra içinde yer alacağımız projelerin teminatı olmasıdır.