UTES İnşaat; güvenli ve doğa dostu konutlar inşaa ediyor.
Kaliteyi Arayanlar
UTES İnşaatın güvenli ve doğa dostu konutları şimdi çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Projelerimiz ve ödeme tiplerimiz karar vermenizi kolaylaştıracak.
Kazançlı Yatırımlar
UTES İnşaat için konfor kadar önemli bir şey daha var, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği.
Güvenli Bir Dünya

Profesyonel Hizmetler

Utes Group olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere kadar her aşamada bu anlayışla hareket ederiz.
Utes Group

Mühendislik Hizmetleri

Özel ve Kamu Kurumlarına ait her türlü okul ve yurt inşaatları ve toplu konut projelerinin hazırlanması ve uygulanması hizmetlerini kapsamaktadır.
Utes Group

Proje Hizmetleri

Alanında bilgili, tecrübeli ve değişen teknolojiyle kendini geliştiren profesyonel ekip ile tüm projelerde sizlere en iyi hizmeti sunarız.
Utes Group

Taahhüt Hizmetleri

Her türlü inşaat ve taahüt işlerinde, müşterilerimizin kalite, fiyat ve porformans beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek çözümleri üretiriz.
Utes Group

Kentsel Dönüşüm

Apartman, site veya yapı adasındaki tüm binalarınızın kentsel dönüşüm kanunu kapsamında yenileme sürecini profesyonel ekibimizle yönetiriz.

Utes İnşaat

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşaa etme misyonuyla kurulan Utes İnşaat bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.
Utes Group
Utes Group
Utes Group
Utes Group