Kurumsal

Mimtek İnşaat

Şirketimiz yaklaşık 20 yıldır konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Mimtek Mim. Müh. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. tamamını bünyesinde istihdam ettiği teknik ve uzman kadrosu ile konut ve işyeri projeleri alanında müşteri memnuniyetini ilke edinerek örnek bir kurum olarak uzun yıllar hizmet etmiştir. Bu birlikteliklerini ve deneyimlerini konut yapsat inşaatı yapımına kaydırarak bu alanda da hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun dönemlere taşımak hedefindedir.

Mimtek Müh. İnş. Ltd. Şti. şartları ne olursa olsun kaliteli müşteri memnuniyeti ön planda olan hizmet politikası ile üretmiş olduğu konut ve iş yerlerinde güven adresi olmaya devam etmektedir. Mimtek Mim. Müh. İnş. Ltd. Şti. konularını tasarlarken müşterileri istek ve arzuları doğrultusunda yenilikci ve kaliteli mimari kullanarak daima arz ve talepler doğrultusunda çağa uygun yenilikci konut tasarımları üretmektedir.

Mimtek İnşaat Ltd. Şti. daima tasarlayan, yenilikleri takip eden, projelerini tartışan, kaliteli ve teknik donanımlı kadrosuyla sizlere sıcak, mutlu yuvalar kurar.